
06/03/2025
Wereldgesprek Stephanie Biesheuvel: kun je ontsnappen aan het verleden van je familie?
Ben je een held als je afstamt van helden? Maken de slechte daden van je voorouders jou dan ook een schurk?
Op 18 maart vertelt Stephanie Biesheuvel in Hotel de Wereld over haar boek Het verraad van de Jordaan. Ze onderzocht het beladen verleden van haar familie en onthulde het verzwegen verhaal van een Amsterdams NSB-gezin. Na jarenlang zwijgen brak ze de stilte met haar boek en gelijknamige podcast.
In dit Wereldgesprek gaat Angelique Krüger met haar in gesprek: hoe ga je om met een familiegeschiedenis vol misdaad? Wat doet het met je identiteit? Maken de daden van je voorouders jou verantwoordelijk? Praat mee en ontdek hoe het verleden doorwerkt in het heden.
- Datum: Dinsdag 18 maart 2025
- Locatie: Hotel de Wereld, Wageningen
- Tijd: 19:30 inloop | 20:00 start | 21:00 naborrel
📩 Aanmelden: Het bijwonen van het Wereldgesprek is gratis, meld je nu aan via: contact@wageningen45.nl
We kijken uit naar je komst!
Bereikbaarheid
📍 Adres: 5 Mei Plein 1, Wageningen
🚗 Parkeren: Je kunt gebruik maken van de parkeerfaciliteiten in het centrum van Wageningen
🚆 OV: Dichtstbijzijnde bushalte: Busstation Wageningen (via Ede-Wageningen of Arnhem Centraal)
*Er worden foto’s gemaakt van het Wereldgesprek voor publicatie doeleinden na afloop. Met het bijwonen van het evenement ga je akkoord met het beeldmateriaal dat wordt gemaakt tijdens het Wereldgesprek.